Finaliści People Innovation - Iza Klat - Prowly.com

October 16, 2022

Projekt "#jakmiło - doceń dzisiaj kogoś" firmy Prowly.com reprezentowanej przez Izę Klat w finale konkursu People Innovation!

Iza Klat - Head of People & Culture w Prowly, konsultantka i facylitatorką procesów rozwojowych i szkoleniowych, wspiera zmiany w obszarze kultury organizacyjnej i innowacji. Wdraża metodę OKR, której nauczyła się pracując w Google. Dyplomowana coach, akredytowana konsultantka badania Facet5, certyfikowana profesjonalistka ICAgile - Agility in HR.

#jakmiło, to kanał na firmowym Slacku Prowly.com, którego celem i spontanicznym założeniem było zachęcenie ludzi pracujących w Prowly.com do zwykłego, niewymuszonego, codziennego, wzajemnego doceniania się za drobne i większe rzeczy, w formie pisanej, emotikonowej lub innej, którą można wyrazić online.

Kanał #jakmiło jest w TOP3 najpopularniejszych kanałów do komunikacji na Slacku w Prowly.com. Nie ma dnia żeby na #jakmiło nie pojawiła się przynajmniej jedna wiadomość ze słowami doceniającymi czyjeś wsparcie, pomoc, wysiłek, świetne wyniki.

Więcej o tym, w jaki sposób projekt został wdrożony oraz jakie są jego efekty usłyszysz podczas Konferencji online People Innovation, która już 18-go października!

Kup bilet i poznaj więcej interesujących projektów z obszaru kapitału ludzkiego.

Bilety dostępne tutaj: link

Cały dochód ze sprzedaży biletów przeznaczymy na cel Fundacji TVN - Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży.