Fundator nagród II edycji konkursu People Innovation - True Leader

September 1, 2022

True Leader Fundatorem nagród II edycji konkursu People Innovation!

True Leader to firma szkoleniowo – doradcza stworzona w celu przeniesienia doświadczeń przywódczych, zarządczych i standaryzacyjnych ze świata jednostek specjalnych oraz korporacji międzynarodowych do szeroko pojętego biznesu i kadry zarządzającej.

Misją firmy True Leader jest rozwój i wdrożenie w biznesie standardów odpowiedzialnego przywództwa i zarządzania opartego na efektywnych narzędziach planowania i delegowania zgodnie z zasadą: „szkolisz – kierujesz – odpowiadasz”.

True Leader wyróżnia spersonalizowane podejście do klienta z wykorzystaniem najlepszych standardów i narzędzi świata sił specjalnych i świadomego biznesu. Tak, jak mundur musi być uszyty na miarę, tak samo plan szkoleń jest tworzony za każdym razem w oparciu o indywidualną analizę sytuacji, potrzeb i celu, który wyznaczany jest wspólnie.

Zespół True Leader współtworzą menedżerowie, certyfikowani trenerzy biznesu, mentorzy i coachowie z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w największych korporacjach na świecie. Są praktykami, wykładowcami studiów MBA w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Nie lubią poświęcać czasu swojego i klienta na rzeczy niepraktyczne i nie dające wyników.

Nagroda ufundowana przez True Leader w II edycji konkursu People Innovation to:

Dla zdobywcy II-go miejsca: Sesja Facet5 Super-Skills: Skuteczni liderzy prowadzą skuteczne rozmowy - sesja przygotowująca uczestnika do stosowania pięciu umiejętności, które są potrzebne podczas prowadzenia rozmów biznesowych wraz z raportem na podstawie kwestionariusza osobowości Facet5

Weź udział w II edycji konkursu People Innovation i wygraj!

Na zgłoszenia czekamy jedynie do 4-go września!

Wejdź na www.peopleinnovation.pl i wypełnij formularz zgłoszeniowy