Fundator nagród II edycji People Innovation - meet&grow

June 7, 2022

Fundatorem nagród w II edycji People Innovation jest meet&grow - lider w organizacji profesjonalnych wydarzeń w obszarze HR.

Twórcy między innymi:

Kongresu Kadry – najważniejszego spotkanie branży HR w Polsce. To ogromny bagaż doświadczeń, setki partnerów i prelegentów oraz tysiące uczestników, których zaufanie jest dla meet&grow największą satysfakcją.

Forum Zdrowie Pracownika - to projekt skierowany do osób zarządzających w swoich firmach obszarem zdrowia i wellbeingu. Podczas eksperckich prelekcji pokazywane są rozwiązania prozdrowotne przynoszące najlepsze efekty.

Forum meetbenefit przybliżamy najważniejsze trendy w obszarze benefitów pozapłacowych. Pokazywane są ciekawe wdrożenia oraz ofertę partnerów – dostawców rozwiązań benefitowych.

Wydają także nowoczesny serwis StronaKadry.pl. W całości poświęcony tematyce nowoczesnego HR-u i mądrego rozwoju. To strona, na której „kadrowcy” różnych specjalizacji mogą znaleźć najlepsze materiały rozwojowe: praktyczne, aktualne, ciekawe. To także przestrzeń spotkań, wymiany poglądów i oddolnych inicjatyw.

Nagrody II edycji konkursu People Innovation ufundowane przez meet&grow to:

I miejsce - 2 bilety na 36 Kongres Kadry w dniach 24-25 października 2022

II miejsce - 2 bilety na 36 Kongres Kadry w dniach 24-25 października 2022

III miejsce - 2 bilety na 36 Kongres Kadry w dniach 24-25 października 2022

Weź udział w konkursie People Innovation i wygraj nagrody od meet&grow!

Na zgłoszenia czekamy do 4-go września. Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj