Poznaj prelegentów II edycji People Innovation - Alina Smolarek

July 25, 2022

Kolejna ekspertka, która podzieli się swoją wiedzą oraz doświadczeniem podczas II Konferencji People Innovation to Alina Smolarek - Dyrektorka HR w Centrum Medycznym ENEL-MED. Odpowiedzialna za realizację strategii personalnej w firmie, funkcjonowanie systemu zarządzania zasobami ludzkimi firmy oraz podejmowanie kluczowych decyzji dotyczących pracowników i rozwoju organizacji. Doświadczenie zdobywała m.in. w należącej do międzynarodowej Grupy Aviva, firmy ubezpieczeniowej Commercial Union Polska, gdzie w latach 2006-2008 sprawowała funkcję Menedżera ds. Efektywności i Rozwoju Zasobów Ludzkich. W latach 1999-2006 pracowała w firmie Netia SA, gdzie odpowiadała za szerokorozumiane sprawy personalne jako HR Biznes Partner dla Grupy Komercyjnej (Sprzedaż, Marketing i Obsługa Klienta). Alina Smolarek jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Gdańskim.

Alina Smolarek podczas II edycji Konferencji People Innovation przedstawi prelekcję "Era personalizacji i dopasowania opieki medycznej w odpowiedzi na potrzeby pracowników", podczas której odpowie na pytania i zagadnienia:

• Jak spełniać coraz bardziej wygórowane wymagania pracowników?

• Czym obecnie martwią się pracownicy i jak zmieniły się ich nawyki?

• Łatwe wdrożenie i obsługa – digitalizacja opieki medycznej

Już teraz kup bilet na Konferencję People Innovation i poszerz swoją wiedze o zagadnienia związane z opieką medyczną w firmach/organizacjach i instytucjach.

II Konferencja People Innovation już 18-go października! Kup bilet przez portal sprzedażowy evenea - tutaj

Tylko do końca lipca bilety w przedsprzedażowej cenie 69 zł!

Nie zwlekaj, kup bilet i poznaj najlepsze projekty wprowadzające zmiany w obszarze kapitału ludzkiego w Polsce!