HRlink - Partner Strategiczny II edycji konkursu People Innovation

May 6, 2022

HRlink kolejny rok z rzędu wspiera konkurs i konferencję People Innovation. Tym razem jeden z liderów na rynku systemów wspierających rekrutację i wdrażanie pracowników został partnerem strategicznym tej wyjątkowej inicjatywy

Trudno wyobrazić sobie okres wiosenno-letni bez People Innovation, dlatego cieszymy się, że także w 2022 roku wspieramy ten wyjątkowy projekt, który poszukuje wśród zespołów HR tego, co najistotniejsze. To oczywiście innowacje oparte na autentycznych potrzebach biznesu i ludzi, którzy w nich pracują – mówi Adam Piwek, marketing manager HRlink.

Innowacje w rekrutacji – o czym pamiętać

Rekrutacja to wciąż obszar, w którym możemy poczynić wiele zmian, dlatego w poszukiwaniu projektów do zgłoszenia warto popatrzeć także na tą część działań zespołów HR. – Innowacje w obszarze rekrutacji i onboardingu to często wielopoziomowe działania nie tylko strukturyzujące procesy, ale mające realny wpływ na codzienność, w jakiej funkcjonuje nasza organizacja. To jak pozyskamy przyszłego pracownika i wdrożymy go do pracy przekłada się potem zero-jedynkowo na jego funkcjonowanie w organizacji. Szukając innowacji w tym obszarze powinniśmy patrzeć nie tylko na czas. Badajmy także proces candidate experience oraz pierwszy etap budowania employee experience. Dzięki temu działania zespołów HR będą miały jeszcze większy wpływ na zadowolenie kandydatów i pracowników – dodaje Alina Michałek, ekspertka HR z HRlink.

HR pomaga nie tylko rekruterom

Sprawniejsza rekrutacja, współpraca z hiring managerem, zarządzaniem lejkiem rekrutacyjnym, analityka procesu zatrudniania, program poleceń pracowniczych, szybsze publikowanie ogłoszeń o pracę w wielu portalach pracy, ścieżki onboardingowe – to tylko niektóre z obszarów, w jakim HRlink i jego eksperci każdego dnia pomagają niemal pół tysiącowi klientów. HRlink wspólnie z Goldenline organizuje także cykl webinarów eksperckich, które pomagają nie tylko ekspertom HR ale także EB, rekruterom w doskonaleniu swoich kompetencji. Co miesiąc pojawia się także specjalny autorski e-book odpowiadający na trendy i wyzwania przed jakimi stawia obszar HR zmieniający się rynek pracy. Więcej informacji o trendach w rekrutacji i onboardingu znajdziesz na łamach bloga HRlink. Chcesz rekrutować, zatrudniać i wdrażać pracowników sprawniej, po partnersku i z myślą o rozwoju swojej organizacji? Poznaj ATS HRlink i zapisz się na bezpłatną konsultację wykorzystania systemu w Twoich HR-owych wyzwaniach. 

Konkurs People Innovation startuje już 16-go maja. Jeżeli wdrożyłeś projekt wprowadzający zmiany w obszarze kapitału ludzkiego w firmie to zgłoś się. Szczegóły znajdziesz na podstronie KONKURS-> II EDYCJA