Patron medialny II edycji konkursu People Innoavtion - Personel Plus

July 1, 2022

II edycja konkursu People Innovation została objęta patronatem medialnym przez miesięcznik Personel Plus

Miesięcznik skierowany do dyrektorów i specjalistów HR, właścicieli firm, szefów działów szkoleń oraz wszystkich zainteresowanych tematyką z zakresu HRM, wyzwań, przed którymi stają HR-owcy, prawa pracy, zarządzania i różnych form rozwoju.

Przedstawia polskich HR-owców, ich opinie i doświadczenia organizacji, które reprezentują. Materiały autorstwa ekspertów i praktyków z branży HR: szefów działów HR największych polskich firm, prezesów i czołowych konsultantów firm rekrutacyjnych, doradztwa personalnego, szkoleniowych, konsultingowych i doradczych, a także szefów organizacji związanych z polskim HR-em, trenerów, coachów, oraz specjalistów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych publikowane na łamach Personelu Plus są inspiracją do wdrażania zmian w organizacjach, dalszego dzielenia się wiedzą w dziedzinie HRM oraz rozwoju osobistego i pracowników.
Magazyn ukazuje się co miesiąc od 2007 r. i jest dostępny w prenumeracie, salonach prasowych (Empik, Relay, Ruch) oraz w księgarni internetowej Profinfo.pl. Miesięcznik i dodatki specjalne otrzymują także wybrani aktywni klienci produktów elektronicznych wydawnictwa Wolters Kluwer Polska (LEX HR, LEX Kadry oraz LEX BHP).

Różnorodna tematyka z zakresu Human Resources Management, rekrutacji, prawa pracy, szkoleń, coachingu oraz rozwoju osobistego i pracowników zgromadzona jest w siedmiu działach: TEMAT NUMERU, LUDZIE i WYDARZENIA, RAPORT, HRM, EDUKACJA i ROZWÓJ, PRAWO, PO GODZINACH.

Dziękujemy Personel Plus za patronat medialny nad II edycją wydarzenia People Innovation.

Projekty do konkursu można zgłaszać do 4-go września na www.peopleinnovation.pl

Udział w konkursie jest bezpłatny! Zgłoś się i zdobądź możliwość wygrania nagród o łącznej wartości 350 000 złotych!