Patron medialny II edycji wydarzenia Peope Innovation - Tygrysy Biznesu

July 19, 2022

Kolejnym z Patronów medialnych II edycji wydarzenia People Innovation jest magazyn Tygrysy Biznesu.

Tygrysy Biznesu to profesjonalny magazyn poświęcony nowoczesnym firmom i ludziom, którzy je tworzą, ich pasjom i sukcesom.

Publikowane w nim są wywiady z wyjątkowymi osobowościami świata biznesu, relacje z najważniejszych wydarzeń oraz artykuły eksperckie z zakresu promocji, marketingu i finansów.

Tygrysy Biznesu dostarczają ciekawą i aktualną wiedzę, przybliżają nowe trendy i kierunki rozwoju, zachęcają do innowacyjności i kreatywności.

Czytelnikami są właściciele i prezesi firm, dyrektorzy, pracownicy działów marketingu, PR, HR oraz wyższe kadry zarządzające.

Magazyn dostępny jest w prenumeracie krajowej i zagranicznej, wysyłany do firm i instytucji oraz kolportowany na prestiżowych wydarzeniach branżowych, konferencjach i targach, kolportaż w salonach Executive Lounge w prestiżowych hotelach na terenie całego kraju.

Nadal możesz zgłosićprojekty do konkursu People Innovation!

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 4-go września!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy na www.peopleinnovation.pl i zdobądź możliwość wygrania nagród o łącznej wartości 360 000 złotych!

Każdy, kto zgłosi projekt do końca lipca zdobędzie książkę Grzegorza Turniaka "Profesjonalny networking - kontakty które procentują"