Poznaj członków Kapituły konkursowej II edycji People Innovation - Agata Pelc

April 28, 2022

Agata Pelc

STRATEG, DORADCA, TRENER

15 lat doświadczenia zawodowego, strateg, doradca, trener/coach, dyrektor zarządzająca Wellbeing Institute

Dyrektor zarządzająca Wellbeing Institute, która na co dzień dba o realizację strategii Instytutu, tworzy programy i procesy dla klientów, wdraża i wspiera programy wellbeingowe dla organizacji. Stosuje rozwiązania nieszablonowe, nakierowane na potrzeby i rezultaty.

Jest współautorem koncepcji Wellbeingowej Organizacji, Wellbeing Brandu, autorem projektu Chief Wellbeing Officer oraz twórcą narzędzi analitycznych jak Wellbeing Indicator oraz Wellbeing Check Up do mierzenia poziomu wellbeingu ludzi w organizacji.

Tylko przez ostatnie 1,5 roku w ramach inicjatyw Wellbeing Institute przeszkoliła setki pracowników, przedsiębiorców, menedżerów i HR-owców z zakresu Wellbeingowych Organizacji, wellbeingu osobistego i work-life integration.

Jako trener, doradca i praktyk towarzyszy ludziom i organizacjom od ponad 15 lat. Kompetencje doradcze, trenerskie i strategiczne zdobywała współpracując z mniejszymi i większymi organizacjami w kontekście przywództwa, skuteczniejszej współpracy, zdrowia organizacji oraz wspierania zmian kultury organizacyjnej m.in. z McDonald’s, ABB, T-Mobile, Orange, Credit Agricole, DHL Parcel, Fujitsu, Unilever, MARS, Solvay, Azelis, ZUS, DB Cargo, DPD itp.

W doradztwie i szkoleniach czerpie z bogatego i różnorodnego doświadczenia: lidera zespołów, trenera rozwoju osobistego, trenera wellness (psychodietetyka) i dziś uczy ludzi i firmy jak osiągać stan well-beingu na co dzień. 

Łączy wiedzę zdobytą w ramach studiów magisterskich Zarządzanie na UW, „Wellbeing w organizacji” na WSB oraz „Psychodietetyka” na WSNS. Jest Master Practitionerem NLP oraz certyfikowanym trenerem Lumina Learning. Ukończyła Szkołę Trenerską Leaders are Trainers Momentum Way, Kurs Arteterapii Sensarte, oraz Akademię Coachingu Grupy Set.

Motywuje do zmiany, inspiruje, angażuje i dzieli się pozytywną energią.

Agata Pelc jest jednym z członków Kapituły konkursowej II edycji People Innovation. To ona wraz z zespołem innych ekspertów wybierze najlepsze projekty wprowadzające zmiany w obszarze kapitału ludzkiego w Polsce.

Zapisy do konkursu ruszają już 16-go maja! A tego kto i jaki projekt może zgłosić dowiecie się na: https://www.peopleinnovation.pl/kokurs-ii-edycja

Zapraszamy również na stronę Wellbeing Institute, którego Dyrektorem zarządzającym jest Agata Pelc

https://wellbeinginstitute.com.pl/