Poznaj członków Kapituły konkursowej II edycji People Innovation - Anna Władyczuk

April 20, 2022

Anna Władyczuk 

Headhunter, Ekspert Direct Search, Konsultant HR, Ekspert ds. Rynku Pracy, Doradca Planowania Kariery, Konsultant Assessment/Development Center, Doradca zarządzania zmianą

Anna jest Starszym Konsultantem w SAM Executive Search Poland, skandynawskiej firmie doradztwa personalnego o globalnym zasięgu.

W obszarze Executive Search pracuje od 5 lat, wcześniej zdobyła 10-letnie doświadczenie w sektorze finansowym, w biznesie międzynarodowym, oraz 5-letnie w obszarze technicznym w wojsku.

Prowadzi kompleksowo projekty w obszarze Rekrutacji, Onboardingu, Outplacementu, Indywidualnego Planowania Kariery oraz Development Center.

Posiada interdyscyplinarne doświadczenie w procesach rekrutacyjnych na wyższe i najwyższe stanowiska managerskie w polskich i międzynarodowych organizacjach.

Z sukcesem zrealizowała zarówno projekty lokalnie jak również na największych światowych rynkach, dla klientów z niemal wszystkich sektorów: FMCG, przemysł, motoryzacja, energetyka, budownictwo, bankowość finansowa, healthcare, beauty, media.

Anna prowadzi kompleksowo projekty związane z rozwojem oraz planowaniem kariery zarówno jednostek, jak i zespołów managerskich. Oceny kompetencji i potencjału kandydatów dokonuje w oparciu o wielowymiarowe procesy oraz narzędzia jak: wywiad pogłębiony, testy psychometryczne (Certyfikacja Thomas International), Assessment/ Development Center.

Ponadto posiada doświadczenie w przeprowadzaniu Oceny 360 stopni, badania kultury organizacyjnej, budowaniu modelu kompetencji, zarządzaniu zmianą czy też wdrażaniu zmian kulturze organizacyjnej.

Z pasją stosuje zasady etyczne i najlepsze praktyki dotyczące zasobów ludzkich, szczególnie w dziedzinie rekrutacji i rozwoju pracownika. Zgodnie z ideą ciągłego doskonalenia Anna stosuje innowacyjne i optymalne rozwiązania wspierając klientów w budowaniu czy rozwoju biznesu.

Interdyscyplinarna wiedza biznesowa oraz znajomość rynku HR jest konsekwencją zdobytych doświadczeń i pasji. Anna zawsze dąży do jak najlepszego dopasowania ludzi i organizacji poprzez procesy, które tworzą wartość dla kandydatów i klientów.

Pasjonatka Executive Search, rozwoju osobistego, komunikacji oraz długofalowych relacji w biznesie. Prywatnie miłośniczka Heavy Metalu, ciekawej książki i przyrody.

W II edycji People Innovation Anna Władyczuk zasiądzie w Kapitule konkursowej jako zastępca przewodniczącego i jako jedna z dziesięciu członków wybierze najlepsze projekty wprowadzające zmiany w obszarze kapitału ludzkiego w Polsce.

Aby dowiedzieć się więcej na temat drugiej edycji konkursu wejdź na podstronę Konkurs II edycja i przeczytaj kto i jaki projekt może zgłosić.

Start zgłoszeń 16.05.2022r

Konferencja People Innovation 18.05.2022r.