Poznaj członków Kapituły konkursowej II edycji People Innovation - Arkadiusz Kuchto

May 27, 2022

Kolejnym ekspertem zasiadającym w Kapitule konkursowej People Innovation jest Arkadiusz Kuchto.

Prezes HRlink i Goldenline - Partnerów Strategicznych People Innovation.

Już drugi raz zasiądzie w Kapitule konkursowej People Innovation. Doświadczony ekspert z zakresu HR i sektora nowoczesnych technologii. Od ponad 17 lat specjalizuje się w budowaniu rozwiązań technologicznych wspierających proces rekrutacji, onboardingu i marki pracodawcy. Był pomysłodawcą i współtwórcą systemu ATS HRlink.pl, który po 10 latach działalności jest jednym z wiodących rozwiązań w naszym kraju. Na swoim koncie ma również między innymi udaną integrację marek HRlink i Goldenline, dzięki którym Grupa HRlink tworzy i rozwija jedno z najbardziej kompleksowych narzędzi HRTech w Polsce.  

Nieustannie śledzi trendy i wyzwania współczesnego rynku pracy, aby wspólnie z zespołami HRlink i Goldenline odpowiadać na potrzeby firm i pracowników, którzy szukają dobrych pracodawców. Każdego miesiąca z rozwiązań Grupy HRlink korzysta ponad 3 000 000 użytkowników, dla których praca to więcej niż 8 godzin przy biurku. To miejsce rozwoju, odkrywania pasji i zmieniania rzeczywistości biznesu na jeszcze lepszą.  

Miłośnik aktywności sportowej, w szczególności jazdy konnej i biegania, który nie boi się wyzwań i ciężkiej pracy w dążeniu do celu. W codziennej pracy wyznaje zasady human2human i partnerskiego podejścia do prowadzenia biznesu. Absolwent Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego oraz Uniwersytetu Szczecińskiego.

Arkadiusz wraz z innymi ekspertami wybierze najlepsze projekty wprowadzające zmiany w obszarze kapitału ludzkiego w Polsce.

Projekty można zgłaszać na www.peopleinnovation.pl w zakładce KONKURS II EDYCJA.

Na zgłoszenia czekamy do 04-września. Do wygrania nagrody o łącznej wartości 350 tys. złotych.