Poznaj członków Kapituły konkursowej II edycji People Innovation - Joanna Malinowska-Parzydło

April 30, 2022

Joanna Malinowska-Parzydło

Doświadczony praktyk biznesu. Executive Partner w firmie doradczej Younicorn. Wspiera liderów w zarządzaniu kapitałem zaufania, marką osobistą, zaangażowaniem i komunikacją. Rozwija przywództwo i odporność liderów w firmach oraz pomaga budować kultury wokół realnych wartości. 

Wieloletnia dyrektor komunikacji i HR w koncernach medialnych m.in. w dzienniku „Rzeczpospolita” i Grupie TVN. Wprowadziła tematykę reputacji i silnej marki osobistej w polskie realia. Blogerka „Jesteś Marką”. Autorka bestsellera „Jesteś marką. "Jak odnieść sukces i pozostać sobą” oraz „Zespół wygrany czy przegrany? W co grają ludzie w firmach.” Założycielka Polskiego Stowarzyszenia Mentoringu oraz think tanku HR Influencers. Mentor i coach. Wykładowca MBA. Spełniona kobieta z apetytem na nieustanny rozwój. Obecnie buduje startup.

W swojej książce "Jak odnieść sukces i pozostać sobą", bazując na wieloletnim doświadczeniu zawodowym, wskazuje Czytelnikowi elementy kluczowe do pracy nad swoją marką. Pisze o sposobach jej komunikacji oraz prezentacji, ale przede wszystkim tłumaczy, jak się rozwijać, czym kierować się w swojej ścieżce zawodowej, by w rezultacie osiągać sukcesy zawodowe.

W kolejnej pozycji "Zespół wygrany czy przegrany? W co grają ludzie w firmach" tłumaczy czytelnikowi w jaki sposób poprawić relacje między członkami zespołu, odpowiednio negować błędne zasady i omawia metody wprowadzania nowych reguł. Uczy co zrobić, by być wiarygodnym, godnym naśladowania liderem, potrafiącym zyskać sobie szacunek oraz sympatię zespołu.

Swoją wiedzą i doświadczeniem uświetni Kapitułę konkursową II edycji People Innovation i wraz z innymi członkami wybierze najlepsze projekty wprowadzające zmiany w obszarze kapitału ludzkiego w Polsce.

Już 16-go maja startują zapisy do II edycji konkursu People Innovation, a TOP 10 najlepszych projektów usłyszymy podczas Konferencji wieńczącej wydarzenie 18-go października 2022 roku.

Więcej o konkursie dowiesz się na podstronie Konkurs -> II edycja