Poznaj członków Kapituły konkursowej II edycji People Innovation - Magdalena Czubaszek

May 6, 2022

Magdalena Czubaszek

Trener i coach z międzynarodowym certyfikatem Gallup® Certified Strengths Coach w Instytucie Gallupa w Londynie. 

Managerka, z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu działami Obsługi Klienta, Wsparcia Sprzedaży i Zarządzania Należnościami.

Projektuję programy rozwojowe oraz prowadzę warsztaty z zakresu: zarządzania i rozwoju talentów oraz mocnych stron w zespołach; wprowadzania zmian w organizacjach i zespołach; pracy z oporem i zmianą postaw; zarządzania zespołami, szkolenia rozwojowe dla młodych stażem oraz doświadczonych menedżerów, negocjacji, inteligencji emocjonalnej, komunikacji i szeroko pojętego rozwoju umiejętności miękkich. 

Prowadzę: sesje coachingowe indywidualne oraz managerskie, coachingi zespołowe a także warsztaty edukacyjne (Train the Trainers).

Jestem absolwentką Szkoły Trenerów Biznesu Grupy Trop, jako trener i coach pracuje 7 lat, przeprowadziłam ponad 3000 godzin warsztatów oraz ponad 2000 godzin sesji coachingowych indywidualnych. 

Więcej o Magdalenie Czubaszek przeczytasz na magdalenaczubaszek.pl

Magdalena Czubaszek ponownie zasiądzie w Kapitule konkursowej People Innovation i wraz z innymi dziewięcioma ekspertami wybierze TOP10 najlepszych projektów wprowadzających zmiany w obszarze kapitału ludzkiego w Polsce

Start konkursu już 16-go maja! Jeśli wprowadziłeś projekt pozytywnie wpływający na kapitał ludzki w firmie, to zgłoś się. Szczegóły znajdziesz na podstronie KONKURS-II EDYCJA