Poznaj członków Kapituły Konkursowej II edycji People Innovation - Monika Woźnica

May 12, 2022

Monika Woźnica to zwyciężczyni I edycji konkursu People Innovation

Employer Branding Implementer w Future Processing

W branży IT działa ponad 9 lat, a w employer brandingu - 8. Wykształcenie zdobywała w Bielsku-Białej, Wrocławiu i Antwerpii.

Na co dzień zajmuje się w Future Processing projektowaniem dużych i małych rozwiązań pod potrzeby pracowników. Kampanie ebowe, akcje dobroczynne i inicjatywy wewnętrzne. Zaczytana w scenariuszach przyszłości pracy i funkcjonowania organizacji.

Laureatka I edycji konkursu People Innovation z projektem "Holistyczny pakiet benefitów". Zwycięski projekt obejmował wdrożenie takich rozwiązań jak: Team Złota Rączka, Rentownia i mieszkania do pracy zdalnej. Więcej o zwycięskim projekcie można przeczytać na podstronie KONKURS I EDYCJA

Zwolenniczka prostoty w życiu zarówno zawodowym, jak i prywatnym.Lubi spójność w działaniach ebowych.

W organizacji próbuje pomysłami udowadniać, że Człowiek nie robot! Swoim projektem "Holistyczny pakiet benefitów" udowodniła, że w prostocie działań tkwi siła, która wpływa na dobrostan pracowników.

Dzięki wygranej w I edycji konkursu People Innovation Monika Woźnica zasiądzie w Kapitule konkursowej II edycji i wraz z innymi ekspertami wybierze tegorocznych zwycięzców, którzy wdrożyli najlepsze projekty wprowadzające zmiany w obszarze kapitału ludzkiego w Polsce!

Już 16-go maja startują zapisy do konkursu People Innovation! Nie przegap ich! wypełnij krótki formularz i pobierz szczegóły konkursu.