Poznaj członków Kapituły konkursowej People Innovation - Magdalena Pietkiewicz

May 25, 2022

Kolejną ekspertką, która zasiądzie w Kapitule konkursowej II edycji People Innovation jest Magdalena Pietkiewicz!

Od 2011 roku pełni funkcję Prezesa Zarządu firmy Zmotywowani.pl, która jest właścicielem ENPULSE - innowacyjnej platformy do badania zaangażowania pracowników. To nowoczesne narzędzie zarówno na poziomie technologicznym, jak i zarządczym, pozwala klientom nie tylko porównywać wyniki, ale także precyzyjnie, w czasie rzeczywistym, wskazywać obszary i czynniki, które wymagają naprawy lub optymalizacji w zakresie zaangażowania pracowników.

Autorska metodologia, której Magda jest współtwórcą sprawia, że platforma spełnia kryteria narzędzia badawczego a nie tylko ankietowego.

Współautorka publikacji i raportów na temat zaangażowania w Polsce.

Swoje doświadczenie buduje od ponad 25 lat. Początkowo w marketingu a by później zająć się badaniami m.in. w obszarze zaangażowania, satysfakcji czy dobrostanu. Posiada doświadczenie i umiejętności w zakresie biznesu i marketingu we współpracy z największymi międzynarodowymi i krajowymi markami a także w doradztwie związanym z szeroko rozumianym HR, w szczególności obszarze badań pracowniczych i wdrażaniu innowacyjnych usług.

Magda jest ekspertem w European Commission Research Executive Agency (REA), Executive Agency for Small & Medium-sized Enterprises (EASME) and Consumers, Health, Agriculture and Food Executive Agency (CHAFEA) oraz ostatnio Ministerstwa Edukacji, Młodzieży i Sportu Republiki Czeskiej.

Ukończyła MBA na Oxford Brookes University, jest certyfikowanym Gallup Engagement Champion.

Konkurs People Innovation, w którego Kapitule konkursowej zasiada Magda już wystartował! Zgłaszać można projekty wprowadzające zmiany w obszarze kapitału ludzkiego wprowadzone w firmach, organizacjach oraz instytucjach w Polsce.

Na zgłoszenia czekamy do 4-go września! Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie peopleinnovation.pl i zdobądź nagrody o łącznej wartości 350 tys. złotych!