Poznaj Prelegentów II edycji People Innovation - Iwona Golonko

August 2, 2022

Odsłaniamy kolejną, przedostatnią już prelegentkę, która podczas Konferencji People Innovation opowie o tym, jak "w ciężkich czasach trzeba szczególnie zająć się motywacją - swoją i swojego zespołu" - Iwona Golonko- Prezeska Zarządu Maroney Group i Personal PowerON.

Na świecie rozpędza się tzw. kryzys motywacji. Pandemia, wojny, galopująca inflacja. Dodatkowo w Polsce utrudniają sytuację przedsiębiorców częste zmiany prawne i podatkowe.To wszystko już zbiera żniwo - coraz mniej mamy statystycznie zasobów psychicznych i fizycznych. Trudniej jest zarówno zarządzającym jak i pracownikom. Na pytanie "Co Cię motywuje?” Większość ludzi nie zna prawdziwej, głębokiej odpowiedzi.

Dlatego przyjrzymy się właśnie temu:

Co łączy największe, najlepiej przebadane teorie na temat motywacji?

Co o mechanizmach ludzkiej motywacji musi wiedzieć dziś biznes, by nie wyrzucać pieniędzy w błoto i nie frustrować się brakiem efektów?

Każdy z nas ma swój indywidualny włącznik motywacji. Czy wiesz gdzie on jest?

Czy umiesz go znaleźć i włączyć u siebie?

Czy wiesz co motywuje ludzi w Twoim otoczeniu? - Okazuje się, że wcale nie kasa, nie awans, nie wymyślne benefity - to wszytko chcemy mieć - ale często nic nie robimy by to zdobyć.

Dodatkowa zaprezentowany zostanie Case studies z wdrożenia Personal PowerON® w firmach: Britenet, Sklepy Komfort, Altom, Kondrat Wina Wybrane, Gymsteer, SECNewgate CEE.

Iwona Golonko - Prezeska Zarządu Maroney Group i Personal PowerON. Psycholożka Biznesu i Terapeutka Relacji. Trenerka Biznesu, Konsultantka HR. Sparring Partner Zarządów. Coach i Mentorka (EMCC)

Ponad 20 lat doświadczenia biznesowego w tym ponad 8000 godzin warsztatów, konsultacji, sesji Mentoringu on-the-job oraz Executive Coachingu dla kadry zarządzającej oraz dla członków zarządu takich firm jak m.in.: Keller, Expander, Danone, Sherwin Williams, Arcelor Mittal, Bridgestone, Alstal, PKP, Money Expert, Ghelamco, Benefit Systems, UTC Aerospace Poland, MB Aerospace, Sklepy Komfort, British American Tobacco, Topex, Asseco, Provident, Invenire, Servier, Boehringer Ingelheim, Besins Healthcare, LPR Poland, Tchibo, Inditex, Dachser, Biotronik, Empik, Grupa Colian, Air Products, Stock, Lafarge, Mahle, Royal Bank of Scotland, PwC i wiele innych.

Od 12 lat zarządza firmą doradczo-szkoleniową Maroney wyróżnioną nagrodą HR Jutra na którą zapracował zespół ponad 30 trenerów i konsultantów. Współpracuje z partnerskimi zespołami w Europie (Wielka Brytania, Czechy, Ukraina). Jej zespołowi zaufało prawie 100 firm z różnych branż, których kadra zarządzająca i pracownicy rozwijają swoje kompetencje w projektach szkoleniowych oraz doradczych.

Swoje doświadczenie zdobywała jako:

• Prezeska Zarządu, Energia dla Firm, Dyrektorka HR, Britenet , Prezeska Zarządu i Dyrektor Zarządzający, Randall Property, Dyrektorka HR na Europę, First Group, Dyrektorka Zarządzająca Looksoflove (Szwajcaria)


Absolwentka:

        • Studia Doktoranckie w Kolegium Finansów i Zarządzania, w SGH w Warszawie

        • Executive MBA w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej

        • Podyplomowe Studia Szkoleniowców i Trenerów Wewnętrznych w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania

        • Studia magisterskie na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego


Pomysłodawczyni, kreatorka i główna trenerka Akademii Kobiet Niezależnych, Akademii Liderów Jutra, Akademii Psychologii Uczciwej Sprzedaży.

Wykładowca m.in na studiach magisterskich, podyplomowych i programach MBA na Uniwersytecie Warszawskim, na Uczelni Łazarskiego, w Szkole Biznesu Politechniki Warszawski oraz w Collegium Humanum.

Twórczyni pierwszego polskiego narzędzia do badania wzorców motywacyjnych w miejscu pracy Personal PowerON®.

Już 18-go października usłyszycie ekspercką prelekcję Iwony Golonko podczas Konferencji People Innovation.

Bilety już w sprzedaży - dostępne przez platformę sprzedażową evena, do kupienia - tutaj

Cały dochód ze sprzedaży biletów na Konferencję People Innovation zostanie przeznaczony na cel Fundacji TVN - Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży.