Poznaj Prelegentów II edycji People Innovation - Joanna Malinowska-Parzydło

August 5, 2022

Ostatnią ekspertką, która wygłosi prelekcje podczas II Konferencji People Innovation jest Joanna Malinowska-Parzydło.

Doświadczony praktyk biznesu. Executive Partner w firmie doradczej Younicorn. Wspiera liderów w zarządzaniu kapitałem zaufania, marką osobistą, zaangażowaniem i komunikacją. Rozwija przywództwo i odporność liderów w firmach oraz pomaga budować kultury wokół realnych wartości.

Wieloletnia dyrektor komunikacji i HR w koncernach medialnych m.in. w dzienniku „Rzeczpospolita” i Grupie TVN. Wprowadziła tematykę reputacji i silnej marki osobistej w polskie realia. Blogerka „Jesteś Marką”. Autorka bestsellera „Jesteś marką. "Jak odnieść sukces i pozostać sobą” oraz „Zespół wygrany czy przegrany? W co grają ludzie w firmach.” Założycielka Polskiego Stowarzyszenia Mentoringu oraz think tanku HR Influencers. Mentor i coach. Wykładowca MBA. Spełniona kobieta z apetytem na nieustanny rozwój. Obecnie buduje startup.

Autorka książek: "Jak odnieść sukces i pozostać sobą" oraz "Zespół wygrany czy przegrany? W co grają ludzie w firmach"

Podczas Konferencji People Innovation odpowie na zagadnienie "Innowacje 4.0 – rzecz o innowacjach mających #DobryWpływ"

  • Kim jest dobry innowator i czy można być złym innowatorem?
  • „Komu to potrzebne”?
  • „Nadgorliwość gorsza od faszyzmu” – czy ta zasada nadal obowiązuje i co oznacza w biznesie
  • Innowacja 4.0, czyli od nadkreacji do odpowiedzialności za skutki i dobrego wpływu na otoczenie.

Porozmawiamy o tym, że innowacja powinna być wdrożona w sposób gwarantujący dobre skutki dla otoczenia w dłuższym i krótszym terminie. W życiu codziennym i biznesie funkcjonujemy w obrębie różnych systemów, ważne jest więc byśmy rozumieli, jak wdrażane przez nas, także w HR innowacje, wpłyną na ludzi, organizację, otoczenie biznesowe, matkę Ziemię. Wprowadzanie zmian dla zmian, ściganie się na nowe pomysły, może bowiem okazać się zgubne w skutkach i niezwykle kosztowne. Dlatego zanim wymyślimy i wdrożymy coś, co wydaje się nam innowacją (taką był kiedyś dynamit), zastanówmy się, czy ludzie są na nią gotowi.

Już 18-go października Konferencja People Innovation! Bilety już w sprzedaży, dostępne przez platformę sprzedażową evena - tutaj

Cały dochód ze sprzedaży biletów przeznaczony zostanie na cel Fundacji TVN - Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży