SmartLunch - główny organizator II edycji konkursu People Innovation

April 3, 2022

SmartLunch jest głównym organizatorem drugiej edycji plebiscytu People Innovation. Firma jest liderem żywienia B2B w Polsce w segmencie fabryk. Stworzyła platformę, dzięki której pracownicy z całego kraju każdego dnia zamawiają posiłki, dostarczane prosto do ich miejsca pracy. 

 

Na rynku debiutowała w 2014 roku, a jej innowacyjne rozwiązanie szybko zainteresowało wiele organizacji. Benefit pracowniczy od SmartLunch wspiera pracodawców w dbaniu o dobrostan pracowników. Posiłki od SmartLunch wpływają na wyższą efektywność pracowników oraz budowanie marki pracodawcy, jako tego, który dba o swoich pracowników i wspiera ich kondycję psychofizyczną. Obecnie z aplikacji korzysta ponad 460 firm, a co za tym idzie blisko 70 tys. pracowników. Firma dynamicznie się rozwija, zatem te dane zmieniają się z dnia na dzień i rosną. 

Nie boimy się zmian

Największym udziałowcem spółki jest wrocławski fundusz RST LIFT-OFF, znaczące pakiety mają też założyciel, czyli Mateusz Tałpasz i dwaj wspólnicy Michał Obłąk i Krzysztof Gąsior. Do tego dochodzą mniejsi inwestorzy i aniołowie biznesu, a jednym ze wspólników jest Paweł Korczak, wrocławski przedsiębiorca, właściciel drukarni Comex, drugiego klienta w historii SmartLunch. 

Aplikacja, którą oferuje SmartLunch dynamicznie się rozwija tworząc nowe funkcjonalności. Firma postawiła na wewnętrzny dział produktu, który ją  sukcesywnie rozbudowuje. To siła napędowa całej organizacji. 

Jesteśmy ambasadorami innowacyjności

Innowacyjność jest fundamentem SmartLunch i towarzyszy jej od początku działalności. Stąd też decyzja o organizacji i finansowaniu plebiscytu promującego innowacyjne rozwiązania w szeroko rozumianym obszarze HR. 

Konkurs People Innovation to pomysł, który dwa lata temu spotkał się z przychylnym przyjęciem ze strony zarządu spółki. Cel? To głównie danie możliwości firmom na dzielenie się wiedzą i dobrymi praktykami z obszaru zarządzaniem kapitałem ludzkim.

 

SmartLunch działa w branży HR, dostarczając innowacyjne rozwiązania w obszarze benefitów pracowniczych, zatem profil People Innovation doskonale wpisuje się w działalność firmy. SmartLunch zależy na tym, aby firmy holistycznie dbały o pracowników, nie tylko dostarczając posiłki. 

Wspieramy dobrostan pracowniczy 

Dofinansowanie posiłku to najbardziej wartościowy benefit, bo każdy z nas je, a spełnianie tej potrzeby w miejscu pracy wpływa korzystnie zarówno na pracownika, jak i pracodawcę. 

To też benefit, z którego pracownik korzysta kilkanaście razy w miesiącu, a ta częstotliwość przekłada się na organizację jego czasu pracy. Zatem pracownik je zdrowo i, co ważne, regularnie. 

Dostawy posiłków o konkretnej godzinie porządkują czas przerw. Pracownicy razem schodzą na posiłek, a to doskonała okazja do integracji. Potwierdzają to klienci SmartLunch, którzy chętnie dzielą się swoimi spostrzeżeniami po wdrożeniu platformy.

Co doceniają najbardziej?

Pracownicy nie muszą martwić się o to, co zjedzą w ciągu dnia, wiedzą, co i kiedy zostanie dostarczone, zatem mogą skupić się na swojej pracy. Co więcej, część pracowników zamawia posiłki także dla bliskich, tłumacząc, że w ten sposób oszczędzają czas, który mogą spędzić wspólnie, czy poświęcić na swoje pasje.

Zapraszamy na naszą stronę: https://www.smartlunch.pl/