Warsztaty podczas Konferencji People Innovation - Jak przygotować Churros con chocolate - Adrian Stojewski

July 28, 2022

Podczas Konferencji People Innovation, oprócz prezentacji TOP 10 najlepszych projektów wprowadzających zmiany w obszarze kapitału ludzkiego oraz 5 prelekcji ekspertów z dziedziny HR i Wellbeing, odbędą się również "pyszne" warsztaty.

Jak przygotować Churros con chocolate - te wyjątkowe warsztaty przeprowadzi Adrian Stojewski.

Adrian Stojewski od ponad 10 lat stara się, aby Polacy, tak jak on, oszaleli na punkcie hiszpańskiej kuchni! Na co dzień pomaga firmom w integracji pracowników w najsmaczniejszy możliwy sposób – prowadzi warsztaty kulinarne online i offline w całej Polsce. Uczył się gotować pod okiem mistrzów hiszpańskiej kuchni z gwiazdkami Michelin, takich jak: Kiko Moya, Fran Martinez, Ivan Cerdeño Lopez, María José San Román czy Pablo González.

Ukończył szkołę gastronomiczną w Polsce i studiował na kierunku kulinarnym na Universidad Catolica San Antonio de Murcia w Hiszpanii. Na co dzień współpracuje z największymi studiami kulinarnymi w Polsce, gdzie przeszkolił tysiące uczestników zarówno online, jak i w formie stacjonarnej. Jest częstym gościem wydarzeń związanych z kulturą Hiszpanii oraz promuje ten kraj w mediach – ma na swoim koncie udział w audycjach radiowych i programach telewizyjnych, np. w roli eksperta w kuchni Dzień Dobry TVN czy Pytania na Śniadanie. Adrian prowadzi również bloga kulinarnego na www.hiszpanskiesmaki.pl .

Podczas Konferencji People Innovation Adrian Stojewski zaprezentuje sposób, na przygotowanie pysznych churros con chocolate - przysmaku kuchni Hiszpańskiej.

To wszystko już 18-go października. Bilety na konferencję People Innovation są już dostępne. Nabyć je można poprzez platformę sprzedażową evena - tutaj

Cały dochód ze sprzedaży biletów przekazany zostanie na Cel Fundacji TVN- Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży