Znamy daty II edycji People Innovation

April 1, 2022

Z ogromną przyjemnością pragniemy ogłosić daty II edycji People Innovation.

Konkurs rozpocznie się 16-go maja. Właśnie wtedy ruszą zapisy dla osób, które wprowadziły zmiany w obszarze kapitału ludzkiego w firmach, instytucjach, bądź organizacjach. Zgłoszenia będzie można składać za pomocą formularza dostępnego na podstronie konferencja od 16-go maja do 4-go września 2022 roku.

I etap konkursu zakończy się 18- go września. Do tego czasu członkowie kapituły wybiorą TOP 20 najlepszych projektów 2022 roku, które opublikowane zostaną w Ebooku wieńczącym People Innovation 2022. Podczas II etapu konkursu, trwającego od 19-go do 30-go września, wyłonionych zostanie TOP 10 osób, które wprowadziły najciekawsze zmiany w obszarze kapitału ludzkiego w 2022. To właśnie oni zaprezentują swoje projekty podczas III etapu, czyli Konferencji, która odbędzie się 18-go października 2022 roku. Podczas niej usłyszycie nie tylko 10 najlepszych projektów, ale również prelekcje prowadzone przez ekspertów w dziedzinie kapitału ludzkiego. 

Więcej informacji już wkrótce, obserwujcie stronę People Innovation, oraz LinkedIn People Innovation, aby być na bieżąco