Zwycięzcy II edycji konkursu People Innovation!

October 20, 2022

Zwycięzcy II edycji konkursu People Innovation!

Podczas Konferencji rozstrzygnięty został konkurs . Przedstawiamy TOP 3 najlepsze projekty:

I miejsce - Tradedoubler Polska Łukasz Szymula "Smart Working Policy"

SMART WORKING POLICY – to projekt złożonej transformacji, w której kluczowym elementem jest dobrostan (well-work) całego zespołu. Firma ustaliła, że najważniejszym benefitem, wpływającym na wszelkie aspekty dobrostanu pracowników jest CZAS . Dlatego, firma zdecydowała się na taką transformację organizacji, aby skutecznie wdrożyć:

▪️ 6-godzinny dzień pracy

▪️ Elastyczny czas pracy

▪️ Hybrydowy model pracy

▪️ Zwiększony wymiar urlopu wypoczynkowego

▪️ Urlop regeneracyjny (sabbatical holiday)

II miejsce - Auchan Retail Polska Martyny Sałek, Agnieszki Pluty, Mateusza Parzybóta "Integracja 2.0 czyli onboarding nastawiony na pracownika"

Projekt "Integracja 2.0, czyli onboarding skierowany na człowieka" stworzony przez ma na celu ustandaryzowanie procesu onboardingu, aby niezależnie od stanowiska czy miejsca zatrudnienia każdy poczuł się częścią zespołu. Wszystkie działania mają zniwelować stres i obawy, jakie towarzyszą pracownikom w pierwszych dniach pracyFirma zbudowała proces Integracji 2.0 składający się z 3 etapów:

Rekrutacja, wykwalifikowana grupa rekruterów, która jest gwarantem zaopiekowania się kandydatem od pierwszego kontaktu z firmą

Pre onboarding, którego zadaniem jest utrzymanie stałego kontaktu z kandydatem

Onboarding, 1 i 2 dzień pracy aż po 3 miesiące od zatrudnienia. 1 i 2 dzień to szkolenia na poziomie ogólnopolskim w formule online, obejmują BHP, PPOŻ, Regulamin Pracy, Rodo, Etyka oraz Witamy w Auchan, prowadzone przez wewnętrznych ekspertów w celu uzyskania standardu i jakości przekazywanej wiedzy.

III miejsce - Antal Polska Monika Kiliańska, Fabian Pietras "IT MUM"

Antal w projekcie "IT MUM" jako firma wyszedł na przeciw obawom kobiet przed powrotem do pracy po ciąży i stworzył program z takimi warunkami, jakich właśnie potrzebują młode mamy. Elastyczne godziny i praca zdalna to tylko jedne z wielu plusów programu. Młode mamy dzięki IT Mum Academy zyskały okazję do przebranżowienia się na profesjonalne Headhunterki branży IT i mają możliwość łączenia obowiązków zawodowych z opieką nad dzieckiem.

Gratulujemy wszystkim finalistom konkursu i dziękujemy  za udział w konkursie i Konferencji People Innovation!